Oksijen Absorber ( Oksijen Emici ) Deoxidizer 200cc

Oksijen Absorber

Oksijen Absorber ( Oksijen Emici ) Deoxidizer

Oksijen Absorber ( Oksijen Emici ) Deoxidizer 200cc 

OKSİJEN gıda ve ilaç ürünlerinde bozulmanın temel nedenidir. Ambalajın içindeki oksijen bile küçük miktarlarda ürün kalitesi ve bozulmanın hızını etkileyecektir. 

Oksijen Emici gıda ürünleri ambalaj içinde bulunan tüm oksijeni emmek üzere tasarlanmış bir aktif paketleme çözümdür. Bu bağımlılık olmadan hafif ekzotermik reaksiyon ile, kimyasal reaktif Fe2O3, non-toksik, kullanımı güvenlidir ajan antistaling bir türüdür. 

Oksijen ve karbondioksit emilimi nispeten güçlü kapasitesi ile, gıda ürünleri geniş bir yelpazede üzerinde tazelik tutma ihtiyacını tatmin edecek. Etkin bir şekilde oksijen ve karbondioksiti çıkarılması ve mühürlü bir paket içinde O2 ve CO2 serbest bir ortam yaratmak ederek, tazelik, orijinal tat ve gıda rengini tutacak, ve bayatlamayı oksidatif ekşime, kalıp, aerobik ve anaerobik büyüme engellemek mikroorganizmalar. Aynı zamanda etkili korozyon, paslanma gelişimini ve mühürlü giyim, enstrüman vb üzerinde küf oluşumunu engeller

Bir OKSİJEN ABSORBER ne yapar?

Oksijen emici nem ürün su miktarına veya çevredeki göre seçilir. Oksijen emici ambalajlı gıdalar ve bozulma, küf, renk değişikliği, besleyici değerler, böcek hasarı ve kalite kaybı kaybına karşı diğer ürünler korur. Gıda katkı maddeleri ve koruyucu kullanılmadan% 0.01 Oksijen emici etkili bir paketlenmiş gıdaların korur altına ambalajın içindeki oksijen artık ortadan kaldırarak. Oksijen emici raf ömrünü uzatır ama olduğu gibi ürün kalitesini tutar sadece.

 

Ayrıca, aerobik bakteri ve küf büyümesi yağ asitleştirme ile birlikte bastırılır. Ürünümüz etkili bir böylelikle ürünlerin tazeliğini koruyarak, ürün ambalajından oksijeni kaldırır. Ürünler uzun süreler için depolandığında, oksijen zararlı etkilere bir dizi yol açar. Özellikle, Oksijen o düşer ürünlerin kalite noktasına gıda besin değerini etkileyen ve artık belirtilen vitamin ve besin değerlerini içerir, bu tat ve lezzet bozulur, büyümeye bakterilerin oluşumunu neden olur. Oksijen emiciler, hava dostu mikropları önleyerek uzun süre taze ürünler tutmak için geliştirilmiştir.

Oksijen Emici Avantajları:

 • ,% 0.01’den az oksijen düzeylerini düşürür
 • Bireysel paketler veya rulo şeklinde mevcuttur
 • Ürün tazeliğini ve gıda kalitesi korur
 • Ürünün raf ömrünü uzatır
 • FDA GRAS Değerlendirilen: gıda ve gıda ile ilgili ürünlerin kullanım için güvenli
 • Şekillendirme kalıp, küf ve bakteri önler
 • Çevre güvenli ve kullanımı kolay

Uygulama:

Bozulabilir gıda 1. tazeliği korunması.
2.. Kalıp, yağ oksidasyonu, ekşime ve bayatlamasının gelişiminden kurutulmuş et ve balık ürünü önleyin.
3.. Güve, küf büyümesi, renk bozulması ve oksidatif ekşime karşı kurutulmuş meyve ve sebze koruyun.
4.. Farmasötik ürünlerin kalite ve lezzet korumak ve güve, küf ve mikroorganizmaların büyümesini bastırmak.
5. Çay, tütün, hububat, deri, vb kalitesini korumak
6. Metal, antik uzun vadeli korunması ve diğer değerli enstrümanın pas geçirmez elde edin.

Uyarı:

1. Bu ürün, düşük nem (su içeriği% 20 den az) için uygundur. Kullanıldığında malzeme kaybını azaltmak amacıyla, mümkün olduğunca fazla olarak hava dahil kullanarak etkisini artırmak için.

2. Bu ürün 30 dakika içinde bitirilmelidir, bitmemiş ürünler operasyon gerekliliklerine göre değilse, bir zamanlar açık kapatılmalıdır,

Oksijen Emici ( Oksijen Absorber ) 100cc

Oksijen Absorber

                                                  Oksijen Absorber ( Oksijen Emici ) Deoxidizer

Oksijen Emici ( Oksijen Absorber ) 100cc (Ebatlar: 5cmx5cm)

Deoxidizer,

Oksijen emici paketler gıdalarda oksijeni %0,1 ‘in altına getirerek oksijen nedeni ile oluşabilecek oksidasyonlardan koruyup gıdanın raf ömrünü uzatır ve ürünün ilk günkü tazeliği korunmuş olur..

Sık olarak kullanılan MAP ( Modifiye Atmosferli Ambalajlama – ambalaj içeriğindeki oksijenin yerine azot ve karbondioksit gazı basılması ) uygulamasına da bazı dezavantajları nedeniyle ( gıdaların rengini değişiklik ve sulanma gibi… ) oksijen emici paketler alternatif olabilmekte veya MAP ambalajlama ile beraber kullanılabilmektedir.

50 cc / 100 cc / 200 cc oksijen emme kapasiteli ürünler de mevcuttur.

Uyarı : *** Yenilmez.  **** Çocuklardan uzak tutunuz.

**** Evcil hayvanlardan uzak tutunuz.****

Mavi Renkli İndikatörlü Silikajel

Mavi indikatörlü silikajel nem alıcı

Renk değiştiren ( indikatörlü ) silika jeller ( Nem çektiğinde Pembe renge döner )  

Kullanım alanları:

 •  Trafolarda, yağ tanklarında endüstriyel hava kurutma sistemlerinde.
 • Laboratuvarlarda ( Desikatörler, Borular, kurutma kolonlarında.
 • Tanklarda ve depolama sahalarında.
 • İlaçlarda.
 • Gıda ürünlerinin korunmasında.
 • Nem ve rutubet istenmeyen her türlü ortamda.
 • Elektronik Malzemelerin korunmasında.
 • Kapalı devre gaz kurutmada ( Kuvvet santralleri vb. )
 • Ev Kullanıcıları için Baza altı Elbise dolapları çekmeceler vs.. )

Nem alıcı silikajel 250gr

Nem alıcı rutubet önleyici silica gel desiccant 250gr ‘lık

250 gr ‘lık silikajel Kullanım alanları:

 • Elektrik ve elektronik cihazlarının nem ve rutubetten korunmasında
 • ilaçların korunmasında
 • Ev kullanıcıları Baza gardolap ve çekmecelerde.
 • Oto yedek parçaların deniz veya karo yolu ile taşınmasında.
 • Endüstiriyel makina ve yedek parçalarının saklanması ve taşınmasında.
 • Elektrik paneli ve Trafolarda.

Silikajel özelliğinden dolayı hava ile teması halinde faaliyete geçer. Naylon ambalajından kullanım zamanına kadar kesinlikle çıkarılmamalıdır. Ürünlerinizin nem ve korozyondan etkilenmesini önlemek için ambalajlama işleminin son aşamasında naylon ambalajından çıkarınız ve kapatacağınız koli, sandık, fıçı, vs. içine yerleştiriniz.

Not: Naylon ambalajından çıkmış paketi yırtılmış uzun süre hava ile temas etmiş silikajel (silika jel) işlevini yitirmiş olabilir ve kullanılmaması önerilir..

Silikajel Nem Alıcı 100gr

Silikajel Nem Alıcı 100gr

Endüstriyel hava kurutma sistemlerinde
Hassas birçok malzemenin güvenli ve kuru saklanmasında
Rutubet istenmeyen her tür ortamlarda
Trafolarda
Elektronik Ürünlerin korunmasında
Gıdaların korunmasında
İlaçların korunmasında

Nem Alıcı Silikajel 5gr

Nem Alıcı Silikajel 5gr

Nem Alıcı Silikajel ( silicagel ) desiccant Özel Ambalajında 5 gramlık Bu ürün Terlik ayakkabı, çorap, gömlek, benzeri tekstik ürünlerin nem ve rutubet önlemedeki çözümlerinde kullanımı uygundur..

Nem Alıcı Silikajel 3gr

Nem Alıcı Silikajel 3gr

Silikajel Mavi, Beyaz, ve Turuncu: 1gr. – 3gr. – 5gr. – 10gr. – 25gr. -50gr. -100gr’ dan 1000gr.’a kadar özel kullanıma hazır ambalajlarda..

Üretim sonrası sevkiyat ve depolarda saklama esnasında havada bulunan nem ve rutubet ürünlerin ve ambalajların bozulmasına küflenmesine elektronik cihazlarda nemden dolayı bozulmalara yol açabilir.. Bu sebepten nem alıcı silikajel ürünlerinin kullanılması sizin ve ürünlerinizin yararına olacaktır.

Nem Alıcı Silikajel 1gr


Nem Alıcı Silikajel 1gr ( Silica gel )

1gr’lık Silikajel kullanım alanları:

Alet kutuları, Saklama kapları, Kasalar ve dolabı, Gümüş çekmece, Ateşli Silahlar, fotoğraflar, Kolleksiyon (pul, para vb), İlaç ve vitaminler, Devre, Belgeler, optik cihazlar, ayakkabı, terlik, deri ürünleri, tekstil, vs.. alanında kullanılır

Nem Alıcı Silikajel 0,5gr

Nem Alıcı Silikajel 0,5gr

Nem Alıcı Silikajel ( silicagel ) desiccant
Özel Vakumlu Ambalajında
0,5 – 1 gramlık 1000 Adetlik veya daha fazla Ambalajlarda.

Endüstriyel hava kurutma sistemleri
Hassas birçok malzemenin güvenli ve kuru saklanmasında
Rutubet istenmeyen her tür ortamda
Trafo
Elektronik Ürünlerin korunmasında
Gıdaların korunmasında
İlaçların korunmasında
Bu ürün Terlik ayakkabı, çorap, gömlek, benzeri tekstik ürünlerin nem ve rutubet
önlemedeki çözümlerinde kullanımı uygundur..

Silikajel nedir ? ve nasıl çalışır ?

Silika Jel etkili pas, korozyon, küf, bozulma, sisleme ve yoğuşmayı önlemek için bir kuruma ve nem alma aracıdır Silika jel birkaç farklı konfigürasyonlarda satın alınabilir

Silika jel nedir ve nasıl çalışır?
Silika jel Baltimore Maryland John Hopkins Üniversitesi’nde Walter A. Patrick tarafından 1919 yılında patenti bir kurutucu veya kurutma ajandır. İsmine rağmen, bir jel değildir ve silikon jel ile karıştırılmamalıdır. Silika jel sentetik olarak sodyum silikat imal silika gözenekli bir granür veya boncuk biçimindedir. Silika jel bugün mevcut adsorban yüksek kapasiteye sahiptir. Küçük birbirleriyle bağlantılı gözenekler oluşur, silika jel nemi çeker ve adsorpsiyon ve kılcal yoğunlaşma ile nemi tutar. Toksit içermez yanıcı değildir.

Silikajel ile neleri koruyabilirim?
Saklanan değerli ve sarf malzemeleri için en fazla hasar kapalı depolama ünitesinin içinde sıkışmış nem neden olur. Uzayda Nem genellikle onarılmaz hasarlara neden olabilir yoğuşma dönüşür. Bizim silika jel ürünleri pas, korozyon, oksidasyon ortadan kaldırmak ve madeni para koleksiyonları, gümüş, mücevher, müzik aletleri ve daha fazlası için kullanılabilir. Ayrıca silika jel mevsimlik depolamada, giyim, deri olabilir küf ve mantar,  oluşumunu engeller. Ayrıca, fotoğraf, pul koleksiyonları ve belgeleri, lekelenmelere ve çatlamalara karşı korunabilir. Silika jel nem giderilmesinde yararlı olabilir diğer alanlar için aşağıdaki listeye bakın.

Silika jel daha etkili nasıl olabilir?
Daha sıkı bir şekilde size daha iyi korumak için planladığınız kapalı alan içinde kalması iyi olacaktır bu nedenle de bölgeye gelen nem miktarını sınırlamaya çalışın. Nemi korumak istediğiniz alanı dışından varsa, silikajel çok daha çabuk doymuş hale ve daha sık reaktivasyonu gerektirecektir. Bölgeye hava akımının sayısını sınırlayın. Örneğin, silika jel kapalı gövde içinde iyi çalışır, ancak sık sık dış hava ile temasında uzun ömürlü olmaz.

Silikajel Nerelerde Kullanılır?
Silika jel nemden ürün çeşitli korumak için de kullanılabilir. Aşağıdaki listede, bazı yaygın korunan öğeleri temsil eder.

 • Konteynır ( container )
 • Alet kutuları
 • Saklama kapları
 • Kasalar ve dolabı
 • Gümüş çekmece
 • Ateşli Silahlar
 • Fotoğraflar
 • Saklanan araçlar
 • Kargo Vs, tekneler, vb..
 • Kolleksiyon (pul, para vb)
 • Bilgisayar
 • Metal ve makine parçaları
 • Endüstriyel ekipman
 • İlaç ve vitaminler
 • Elektronik
 • Askeri araçlar
 • Devre
 • Belgeler
 • Enstrümanlar
 • Fototeknikler ve film
 • Gıda Maddeleri
 • Piller
 • Evcil hayvan yemleri
 • Optik cihazlar
 • Tıbbi cihazlar
 • Deri ürünleri
 • Tekstil
 • Takı